fcsd.pl

Biznes, Finanse, Prawo, Polityka, Nauka

Finanse

Atrakcyjne finansowanie nowych samochodów dostawczych

Atrakcyjne finansowanie nowych samochodów dostawczych

Wyposażenie firmy to podstawa do budowania przyszłościowego biznesu. Szczególnie w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Finansowanie nowych samochodów dostawczych przybiera różne formy. Warto wybrać tę, która daje nam najwięcej możliwości. Jakie opcje są dostępne?

Jakie opcje finansowania na samochody dostawcze są dostępne?

Każda firma potrzebuje indywidualnego podejścia ze względu na charakter prowadzonej działalności. Dlatego właśnie MAN FS oferuje kilka różnych opcji finansowania. Są to albo klasyczne rozwiązania, które pasują większości firm, albo bardziej indywidualne opcje. Do wyboru mamy następujące metody:

  • kredyt
  • najem długoterminowy
  • leasing operacyjny

Każda z opcji ma swoje unikatowe zalety – więcej przeczytasz na: https://manfs.pl/finansowanie/samochody-dostawcze/nowe.html. Poznajmy je bliżej. 

Kredyt na samochody dostawcze

To przede wszystkim duża swoboda i elastyczność. Firma może sama zdecydować o tym, jak zostanie zakończona umowa. Raty mogą zostać rozłożone nawet na 5 lat, a także mamy do wyboru kilka opcji ubezpieczenia bankowego. Kredyt na samochody dostawcze nie wiąże się z żadnymi trudnościami w załatwieniu formalności. Wszystko odbywa się na miejscu. Dodatkowo mamy zagwarantowaną kompleksową obsługę opiekuna MFS. To najlepsze rozwiązanie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, MŚP, dużych firm i tych, którzy decydują się na zakup za gotówkę.

Najem długoterminowy samochodów dostawczych

Taki sposób to dofinansowanie firmy bez dużych zobowiązań. Mamy tu dużą elastyczność jeśli chodzi o formy płacenia za najem i ubezpieczenia. Wszystko zawiera się w jednej racie. Wliczają się w to podatki i wszelkie potrzebne gwarancje! Nie blokujemy kapitału firmy i możemy łatwo zarządzać budżetem firmy. Ważnym aspektem jest też brak problemów z eksploatacją floty samochodów dostawczych. Jedyne koszta dodatkowe, jakie ponosi klient, to opony, paliwo i kierowcy. To idealne rozwiązanie dla firm transportowych działających w kraju, jaki i za granicą, ale też dla wszystkich działalności gospodarczych i większych przedsiębiorstw!

Leasing operacyjny – samochody dostawcze dla Twojej firmy

Jeśli chodzi o leasing, to jest to jeszcze inna opcja, która różni się od najmu długoterminowego i kredytu. Mamy tu też łatwe załatwienie formalności oraz obsługę opiekuna MFS, ale też brak kosztów dodatkowych i elastyczny okres finansowania. Możemy wziąć samochody dostawcze w leasing nawet na 60 miesięcy. Możemy w ten sposób rozłożyć koszty na dłuższy czas, a jednocześnie na koniec umowy przejąć samochody, jeśli będziemy mieć taką potrzebę. 

Z dostępnych opcji finansowania samochodów dostawczych każda firma może wybrać coś dla siebie. Ta swoboda i elastyczność pozwala na budowanie skutecznego biznesu na swoich warunkach. Nie musimy jednocześnie posiadać ogromnego budżetu, który pokryje wszystkie potrzeby firmy. Warto korzystać z ciekawych opcji finansowania, jak kredyt, leasing czy najem długoterminowy. Sprawdź, co będzie najlepsze dla Twojego biznesu. 

Udostępnij