fcsd.pl

Biznes, Finanse, Prawo, Polityka, Nauka

Biznes

Atrakcyjne wydarzenie – hit roku 2019

Atrakcyjne wydarzenie – hit roku 2019

Jestem odpowiedzialny za organizowanie szkoleń i spotkań w formie seminarium. Na co dzień mam do czynienia z różnymi ludźmi, którzy wykonują różnorodne zawody. Lata doświadczenia nauczyły mnie, że do każdej grupy konieczne pozostaje indywidualne zaangażowanie. Niektóre kwestie, na przykład takie jak dobra zabawa są jednak niezmienne bez względu na wiek, zainteresowania, czy wykonywany zawód.

Szef postawił mi trudne zadanie. Miałem wykonać wydarzenie tematyczne na potrzeby miasta Koszalin. Było to ogromne wydarzenie o pokaźnej historii, dlatego konieczne było znalezienie ciekawych atrakcji i dopięcie wszystkich kwestii na ostatni guzik.

Po wybraniu oprawy muzycznej nadeszła pora na odszukanie odpowiedniej oprawy tanecznej. Tutaj z odsieczą przyszła mi grupa taneczna samego Agustina Egurroli  https://agencjataneczna.pl.

Tak, dobrze czytacie! Nagle dla mnie, szarego człowieka, który wykonywał swoje obowiązki otworzyły się wrota współpracy z profesjonalnymi tancerzami, którzy swój kunszt szkolili pod wodzą samego mistrza. To niezwykłe uczucie, tym bardziej, że od zawsze pasjonuję się tańcem.

Zastanawiacie się pewnie, jak udał się event. Już spieszę z relacją. Impreza w Koszalinie przebiegała pod patronatem dobrej zabawy, ciepłych i smacznych posiłków regionalnych i międzynarodowych oraz zimnej lemoniady i alkoholu. Taneczne show w wykonaniu tancerzy agencji tanecznej https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/show-taneczne rozgrzało do czerwoności atmosferę pod scenę i rozkręciło event.

Dziś, z perspektywy czasu i bogatszy o nowe doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że skorzystanie z możliwości, jakie zapewnili mi Ci profesjonaliści pozostało jednym z najbardziej popularnych elementów charakterystycznych wydarzenia, jakie wspólnie stworzyliśmy. Mogę śmiało zapewnić, że to nie ostatnia współpraca między nami. Teraz wiem, że dobra zabawa to przede wszystkim połączenie energii z tańcem, śpiewem i odstresowaniem się. Kto wie, może również lekarze, profesorowie i specjaliści dla których organizuję różnego rodzaju szkolenia będą zainteresowani podobnym eventem.

Osobiście nie mogę się już doczekać dalszych efektów nasze współpracy. Do tej pory jestem zaskoczona efektami, jakie udało nam się uzyskać. Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek spróbuje zarzucić mi, że istnieją na świecie rzeczy niemożliwe to na pewno przypomnę mu historię o tym, jak bez doświadczenia zorganizowałem tak ważną imprezę. Z tej strony, warto podziękować również mojemu szefowi za zaufanie. Gdyby nie jego polecenie na pewno nigdy sam nie odważyłbym się na taki krok. Wielkie dzięki boss!

W przypadku zainteresowania współpracą z Agencją Taneczną Agustina Egurroli najlepszym sposobem na poznanie spersonalizowanej oferty pozostaje bezpośredni kontakt mailowy, telefoniczny, bądź pozostawienie po sobie śladu za pomocą formularza. Staw czoła kolejnemu wyzwaniu i bądź częścią doskonałego, bardzo udanego eventu. To może się wydarzyć. Wystarczy, że podejmiesz odpowiednie kroki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.