fcsd.pl

Biznes, Finanse, Prawo, Polityka, Nauka

Biznes

Czas na sprawdzoną optymalizację finansowo-podatkową!

Czas na sprawdzoną optymalizację finansowo-podatkową!

Jakiś czas temu musiałem podjąć trudną decyzję. Założyłem własną działalność gospodarczą dlatego wiedziałem, że potrzebuję pomocy księgowej. Biuro rachunkowe Żoliborz wydało mi się odpowiednim rozwiązaniem. Niemniej jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji doskonale zdawałem sobie sprawę z faktu, że muszę ich solidnie sprawdzić. Poszukiwałem opinii na temat prowadzonej przez nich działalności w internecie i ku mojemu zdziwieniu uzyskałem informacje o 100% satysfakcji. Śmiało stwierdziłem, że skoro są takimi profesjonalistami to biuro rachunkowe Żoliborz jest godne współpracy z nimi.

Moja firma musiała rozwijać się sprawnie i szybko. Wiedziałem, że mam potencjał jednak potrzebowałem fachowców, którzy lepiej ode mnie znają się na optymalizacji w zakresach finansowo-podatkowych. Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz spełniła moje oczekiwania i wymagania. Dziś wiem, że to najlepsi fachowcy i ich wybór był strzałem w dziesiątkę. Zajmują się u mnie między innymi takimi działaniami jak: ewidencjonowanie dokumentów w księgach rachunkowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawnych, czy naliczaniem miesięcznych zobowiązań z tytułu podatków.

Dzięki doskonałej optymalizacji podatkowej i staranne o przygotowywaniu oferty dla mnie w każdym miesiącu mogę uzyskiwać doskonałe efekty swojej pracy. Nasza współpraca pozwala mi na generowanie nowych zysków i rozwój działalności. W przypadku zainteresowania współpraca z biurem rachunkowym nic nie stoi na przeszkodzie aby skontaktować się z nimi zarówno osobiście jak i poprzez formularz kontaktowy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jeżeli poszukujecie księgowych chcecie na samym początku dowiedzieć się nieco o jej założycielach. Marka Cube Account https://cube-account.pl/oferta to zawodowe dziecko pani Katarzyny Kuszel. Z kolei sama pani Katarzyna to profesjonalistka w każdym calu. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Może poszczycić się tytułem magistra z zarządzania strategicznego w katedrze zarządzania w gospodarce który uzyskała w 2000 roku. Oprócz tego doskonała specjalistka i księgowa ukończyła studia podyplomowe na takich kierunkach jak rachunkowość i zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie oraz podyplomowe studia podatkowe w Kolegium Zarządzania i finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Oprócz tego warto zwrócić swoją uwagę na fakt, że pani Katarzyna Kuszel uzyskała licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych przez samego Ministra Finansów. Kończąc chciałbym z czystym sumieniem polecić każdemu kto poszukuje Księgowych w firmie Cube Account https://cube-account.pl . Firma ta pozwoliła mi na generowanie doskonałych zysków i rozwój swojej własnej działalności w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z samą właścicielką lub jednym z wysoko wykwalifikowanych pracowników. Biuro rachunkowe Żoliborz to strzał w dziesiątkę, jeśli biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz to obecnie obiekt twoich poszukiwań zgłoś się do Cube Account.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.