fcsd.pl

Biznes, Finanse, Prawo, Polityka, Nauka

Biznes

Szybkie i łatwe mycie podłóg z systemem ClickSpeed

Szybkie i łatwe mycie podłóg z systemem ClickSpeed

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak w szybki i łatwy sposób posprzątać pomieszczenie? Zobacz system mopów ClickSpeed a już nigdy mycie podłóg nie będzie nudne. Poznaj innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości już teraz!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Vileda Professional Polska – o marce,

  • czym jest system ClickSpeed,

  • mop Vileda Professional Polska – z czego się składa,

  • koszty utrzymania mopów Vileda Professional Polska,

  • jak umyć podłogę przy użyciu systemu Clickspeed.

Vileda Professional Polska – o marce

Vileda Professional to firma, która od ponad 60 lat opracowuje i produkuje rozwiązania do utrzymania czystości dla profesjonalnych użytkowników w różnych branżach. Oferuje rozwiązania, które pomagają sprzątać szybciej, efektywniej i przy niższych kosztach. Vileda Professional działa w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu firma opracowuje innowacyjne rozwiązania do utrzymania czystości.

Czym jest system ClickSpeed?

ClickSpeed to innowacyjny mop jednorazowy Vileda Professional. Pozwala on ułatwić proces sprzątania naszego domu. Mocowanie mopa jest bardzo szybkie i proste, jedyne co musimy zrobić, to zatrzasnąć magnetyczny zatrzask. A to wszystko możemy wykonać bez użycia rąk, przez co jest bardzo higienicznie. Warto również wiedzieć, że mop marki Vileda dzięki swojej lekkości i ergonomicznej konstrukcji zapewnia  wysoką skuteczność czyszczenia i wygodne użytkowanie.

Mop ClickSpeed od Viledy Professional jest idealny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość sprzątania i szukają innowacyjnych rozwiązań do utrzymania czystości w swoim domu. Sprzęt ten jest odpowiedni zarówno dla użytku domowego, jak i profesjonalnego, dzięki swojej lekkości, ergonomicznej konstrukcji i łatwej obsługi.

Mop Vileda Professional Polska – z czego się składa

Mop od Vileda Professional Polska składa się z trzech elementów:

  • Uchwyt do mopa ClickSpeed – posiada lekki i prosty w działaniu system, który nie powinien sprawiać problemów w korzystaniu. Mop nie posiada kieszeni ani innych mocowań, dzięki temu jest bardziej higieniczny i nie gromadzą się w nim żadne zanieczyszczenia, czy bakterie. Ogromną zaletą sprzętu jest to, że pasuje on do mopów jednorazowego i wielokrotnego użytku!

  • Nietkany mop jednorazowy – łączy w sobie wytrzymałość mopowania z elastycznością systemu zwykłych ścierek do podłogi. Składa się z mikrowłókien i posiada nowoczesną strukturę novolon, która umożliwia zbieranie luźnego brudu. Mopy są również kodowane kolorystycznie, by nie przenosić zanieczyszczeń, a po jednym użyciu wyrzucane.

  • Uniwersalny kij aluminiowy – marka Vileda Professional Polska do swojej oferty wprowadziła ergonomiczny, łatwy w użyciu kij o stałej długości 150cm. Kształt z zaokrągloną końcówką zapewnia pewny chwyt sprzętu. W ofercie znajdują się 4 opcje kolorystyczne – umożliwią one identyfikację zastosowań mopa.

Koszty utrzymania mopów Vileda Professional Polska

Mop z systemem ClickSpeed od Vileda Professional Polska ma niższe koszty utrzymania w porównaniu z tradycyjnymi mopami. System ClickSpeed umożliwia zmniejszenie kosztów prania oraz zanieczyszczenia środowiska. Mniejsze zużycie detergentów i wody, to niższe koszty oraz pozytywny wpływ na środowisko.

Mop ClickSpeed to produkt jednorazowego użytku, a to oznacza, że nie ma potrzeby prania go po użyciu. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze na kosztach prania. Dodatkowo, nietkany mop jednorazowy jest wykonany z mikrowłókien, co umożliwia zbieranie luźnego brudu.

Jak umyć podłogę przy użyciu systemu ClickSpeed?

System ClickSpeed jest bardzo prosty w obsłudze! Wystarczy tylko położyć mop na podłodzę nasunąć na niego magnetyczny uchwyt i przycisnąć nogą tak, aby zamknąć zatrzask. Używanie tego sprzętu jest bardzo higieniczne, gdyż założenie mopa jest możliwe bez używania rąk.

Reasumując, system ClickSpeed jest idealny dla osób ceniących sobie higienę i innowacyjne rozwiązania podczas sprzątania. Dzięki temu, że mop jest lekki i łatwy w użyciu, mycie podłóg już nigdy nie będzie uciążliwe!

Udostępnij