fcsd.pl

Biznes, Finanse, Prawo, Polityka, Nauka

Biznes

Prezent dla młodej pary

Prezent dla młodej pary

Dosyć często, kiedy jesteśmy zaproszeni na czyjś ślub, zastanawiamy się, jaki zrobić prezent młodej parze. I z reguły jest to dla nas duży problem. Boimy się, że gdy wręczymy dziesiąty mikser, dwunasty szybkowar, czy piętnasty zestaw noży kuchennych – narazimy się na śmieszność. Nie ma się czym przejmować. Prezent na ślub, to rzeczywiście niekiedy spore wyzwanie. Dlatego w tym artykule przybliżymy, jaki będzie odpowiedni prezent dla młodej pary:

  • Jaki prezent dla młodej pary?
  • Własnoręczny prezent dla młodej pary
  • Personalizowany prezent

Jaki prezent dla młodej pary?

Z reguły postanawiamy wręczyć gotówkę i mamy problem z głowy. Jednak powtarzalność prezentów ma swoje dobre strony. Po pierwsze przedmioty i urządzenia nie są nieśmiertelne. Kiedyś ulegną awarii lub zużyciu. Wówczas na arenę wkracza dubler i sprawa załatwiona. Po drugie nowożeńcy również mogą stanąć przed dylematem prezentowym dla innych osób. Ze sporej kolekcji, którą otrzymali spokojnie mogą coś wybrać. Warto jednak pomyśleć o jakimś oryginalnym prezencie.

Własnoręczny prezent dla młodej pary

Najlepiej wykonać coś własnoręcznie. Do tego jednak potrzebny jest talent. Można wykonać kołyskę, łóżeczko, stolik do przewijania lub jakąś inną przydatną rzecz. Z długiej listy prezentów można wybrać na przykład wykupienie wycieczki w jakąś atrakcyjną stronę świata, bilety na koncert, samochód, opłacić niesamowity kurs lub coś zupełnie innego. Możliwości jest naprawdę sporo. Można także urządzić przedstawienie dla młodej pary i wszystkich gości.

Personalizowany prezent

Prezent dla młodej pary powinien być nie tylko piękny, ale także praktyczny i symboliczny. Popularnym wyborem są personalizowane prezenty, takie jak rameczki na zdjęcia z datą ślubu, grawerowane kieliszki do szampana lub koc we wzory ich inicjałów. Innym pomysłem jest przekazanie im przeżycia, takiego jak romantyczna kolacja w restauracji lub weekendowy pobyt w luksusowym hotelu. Bez względu na wybrany prezent, ważne jest, aby odzwierciedlał on Twoje najlepsze życzenia dla nowożeńców i ich nowej drogi życiowej

Nietuzinkowe prezenty na długo zostają w pamięci. Po latach nawet są wspominane. Wszystko zależy od inwencji i zasobności kieszeni. Ale prezent przecież nie musi być wcale drogi, żeby ucieszyć obdarowywanych. Liczy się oryginalność, praktyczność i gust.

Udostępnij